Özgeçmişi
Özgeçmişi

10775 .kez Okundu

 

 

Mustafa BAYMIŞLIOĞLU

GÜLPINAR BELEDİYE BAŞKANI

 

Başkanımız Sn. Mustafa BAYMIŞLIOĞLU 1966 yılında çiftçi bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Eğitimini Gülpınar Kasabası’nda tamamlamıştır. Kasabası’nın şartları gereği askerlik yıllarına kadar çiftçilik yapmıştır.

 

 Askerlik görevini İstanbul Atatürk Hava Limanında tamamlayıp yurt dışına gitmiştir. Yurt dışında bir müddet çalışmış ve yabancı dil eğitimi almıştır. Yeterli düzeyde Almanca ve İtalyanca bilmektedir. 1998 yılında Türkiye’ye dönüş yapıp 2000 yılında kendi akaryakıt istasyonunu kurmuştur. Başarılı bir iş adamı olarak hayatına Gülpınar Kasabası’nda devam etmiştir.

 

2009 Yerel seçimlerinde siyasete atılmış ve yerel seçimlerde Gülpınar Belediye Başkanlığı’na aday olmustur. 2014 yılında tekrar kasabamıza başkan adayı olup seçimi kazanarak görevine başlamıştır.

 

Belediyeciliği; “Dürüstlük, samimiyet, ihlâs ve gayretle çalışmayı gerektiren bir vazife anlayışı” olarak tarif eden BAYMIŞLIOĞLU, evli ve 4 çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

 

Aksaray Gülpınar
Belediyesi
2020 © Gülpınar Belediyesi               +90 382 434 21 03             info@gulpinar.bel.tr             Adres: Tuzla Mah.Cumhuriyet Cad. No:4 Gülağaç / Aksaray